„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!"
Hovány Márton

A Hovány cégcsoport, Magyarország autókereskedelmének egyik meghatározó szereplője. Cégünk üzleti sikerének az alapja, hogy folyamatosan törekszünk ügyfeleink és munkatársaink elégedettségének elérésére és fenntartására. Üzleti partnerként és munkáltatóként egyaránt elkötelezettek vagyunk az etikus és minőségi szolgáltatásra, munkavégzésre és foglalkoztatásra. Bővülő csapatunkba keressük kecskeméti márkakereskedésünkbe az alábbi munkatársat:

HR Specialista

Milyen feladatok várnak Rád?

•      Toborzásban (előszűrésben) való aktív részvétel
•      Önéletrajzok szűrése, időpont egyeztetés
•      Telefonos és személyes interjúztatás
•      Munkatársi időszakos interjúztatás
•      Álláshirdetések feladása, szerkesztése
•      Új belépők munkába állásának előkészítése
•      Egyéb, a kiválasztáshoz kapcsolódó HR projektekben való részvétel, társosztályokkal szoros együttműködés
•      Teljes körű toborzással kapcsolatos adminisztráció
•      Proaktív támogatás nyújtása a mindennapi teendőkben
•      HR osztályon felmerülő teljes körű feladatok elvégzése

Mit várunk el Tőled?

•  Középvállalatnál eltöltött HR területen szerzett 1-3 év tapasztalatot (toborzás – kiválasztás)
•  Középfokú végzettséget
•  B kategóriás jogosítványt és vezetési tapasztalatot
•  Jó szervezőkészséget
•  Kiváló kommunikációt
•  Nyitott, talpraesett, pro-aktív személyiséget

Előnyben részesítünk:

•  Ha szakirányú végzettséggel rendelkezel
•  Ha kecskeméti vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel
•  Ha 3+ éves toborzói tapasztalattal rendelkezel
•  Angol és vagy német aktív nyelvtudás szóban és írásban

Miért éri meg mindez Neked?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

Munkavégzés helye: Kecskemét Szent László krt. 79.

Munkaidő:
teljes
2024-04-29

Ha valami újra, jobbra vágysz, vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, a teljes ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk!