„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!"
Hovány Márton

A Hovány cégcsoport, Magyarország autókereskedelmének egyik meghatározó szereplője. Cégünk üzleti sikerének az alapja, hogy folyamatosan törekszünk ügyfeleink és munkatársaink elégedettségének elérésére és fenntartására. Üzleti partnerként és munkáltatóként egyaránt elkötelezettek vagyunk az etikus és minőségi szolgáltatásra, munkavégzésre és foglalkoztatásra. Bővülő csapatunkba keressük budaörsi márkakereskedésünkbe az alábbi munkatársat:

Autóvillamossági szerelő/diagnoszta

Milyen feladatok várnak Rád?

•  Szervizre és egyéb javításra érkező gépjárművek ellenőrzése, átvizsgálása, javítása
•  Beszámított gépjárművek szükség szerinti átvizsgálása, javítások elvégzése
•  Munkalap és garanciális munkalapok dokumentálása (szerelői jelentés, időbélyegzés, elvégzett munka igazolása)
•  A felügyeletedre bízott berendezések és szerszámok karbantartása
•  Szakmai oktatásokon való aktív részvétel

Mit várunk el Tőled?

•  Szakirányú végzettséget (autóelektronikai műszerész, vagy autó-technikus)
•  Gépjárművek javításában szerzett 2-5 éves tapasztalatot
•  Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteket
•  B kategóriás jogosítványt
•  Felelősségteljes, precíz munkavégzést

Előnyben részesítünk:

•  Ha márkaszerviznél szereztél tapasztalatot
•  Mechanikus szerelésben való jártasságod van
•  Ha budaörsi vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Miért éri meg mindez Neked?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív környezetben
•  Versenyképes jövedelemmel és béren kívüli juttatással ismerjük el a jó munkavégzést
•  Egy stabil, összetartó csapatot kínálunk

Munkavégzés helye: Budaörs Ady Endre utca 40.

2024-05-17

Ha valami újra, jobbra vágysz, vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, a teljes ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk!