„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!"
Hovány Márton

A Hovány cégcsoport, Magyarország autókereskedelmének egyik meghatározó szereplője. Cégünk üzleti sikerének az alapja, hogy folyamatosan törekszünk ügyfeleink és munkatársaink elégedettségének elérésére és fenntartására. Üzleti partnerként és munkáltatóként egyaránt elkötelezettek vagyunk az etikus és minőségi szolgáltatásra, munkavégzésre és foglalkoztatásra. Bővülő csapatunkba keressük szentendrei márkakereskedésünkbe az alábbi munkatársat:

Udvaros

Milyen feladatok várnak Rád?

•  Autók előkészítése, mozgatása vizsgáztatásra, okmányok felelősségteljes kezelése
•  Autók előkészítése és kijuttatása kiállításokra, rendezvényekre
•  A szalonban lévő új és használt demo autók külső/belső tisztítása és előkészítése átadásra, valamint helyettesítés esetén szervizes és karosszériás autók külső és belső tisztítása
•  Üzemanyag biztosítása az új autókhoz
•  Beérkezett új/használt gépjárművek átvétele, esetleges sérülések feltárása, biztonságos mozgatása
•  A telephely, szelektív konténerek rendben és tisztán tartása, rend fenntartása
•  Egyéb kertészeti tevékenységek elvégzése telephelyen belül
•  Munkavégzéshez szükséges gépek és berendezések felelősségteljes használata
•  A munkaköréhez tartozó dokumentációk pontos, naprakészen és előírásszerűen történő vezetése

Mit várunk el Tőled?

•  Legalább alapfokú iskolai végzettséget
•  Legalább 2 év releváns munkatapasztalat
•  "B" kategóriás jogosítványt, aktív vezetői tapasztalattal
•  Igényes, színvonalas megjelenést
•  Jó kommunikációs készséget
•  Pontos, proaktív, precíz munkavégzést

Előnyben részesítünk:

•  Ha szentendrei, vagy környékbeli lakóhellyel rendelkezel

Miért éri meg mindez Neked?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

Munkavégzés helye: Szentendre Kalászi út 1.

2024-11-14

Ha valami újra, jobbra vágysz, vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, a teljes ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk!