„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!"
Hovány Márton

A Hovány cégcsoport, Magyarország autókereskedelmének egyik meghatározó szereplője. Cégünk üzleti sikerének az alapja, hogy folyamatosan törekszünk ügyfeleink és munkatársaink elégedettségének elérésére és fenntartására. Üzleti partnerként és munkáltatóként egyaránt elkötelezettek vagyunk az etikus és minőségi szolgáltatásra, munkavégzésre és foglalkoztatásra. Bővülő csapatunkba keressük kecskeméti márkakereskedésünkbe az alábbi munkatársat:

Szerviz folyamat manager

Milyen feladatok várnak Rád?

•  Ügyfelekkel történő kapcsolattartás (telefonon, személyesen)
•  Javítási árajánlat készítése, adása
•  Munkalap felvétele, írása
•  Flottás ügyfelek szervizelésének teljes körű lebonyolítása
•  Műhelymunkák előjegyzése, szervezése
•  Szerviz reklamációk kezelése
•  Javítási munkák ellenőrzése
•  Interaktív munkafelvétel, gépkocsi átadása-átvétel
•  Ügyfél-elégedettségi mutatók nyomon követése
•  Teljesítmény statisztikák vezetése, elemzése
•  Videocheck készítés

Mit várunk el Tőled?

•  Műszaki irányú középfokú szakképesítést, érettségit
•  Bármilyen gépjármű szakipari végzettséget (karosszéria lakatos, autóvillamossági szerelő, autószerelő, esetleg fényező)
•  Aktív, társalgási szintű angol vagy német nyelvtudást
•  1-3 év ügyfélkezelési területén eltöltött tapasztalatot
•  Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteket
•  B kategóriás jogosítványt
•  Pontos és precíz munkavégzést
•  Kiváló rendszerlátó képességet
•  Jó szervező- és problémamegoldó készséget
•  Ügyfélcentrikus szemléletmódot és jó kommunikációs készséget
•  Terhelhetőséget, megbízhatóságot

Előnyben részesítünk:

•  Ha kecskeméti, vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Miért éri meg mindez Neked?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

Munkavégzés helye: Kecskemét Szent László krt. 81.

Munkaidő:
teljes
2024-05-11

Ha valami újra, jobbra vágysz, vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, a teljes ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk!