„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!"
Hovány Márton

A Hovány cégcsoport, Magyarország autókereskedelmének egyik meghatározó szereplője. Cégünk üzleti sikerének az alapja, hogy folyamatosan törekszünk ügyfeleink és munkatársaink elégedettségének elérésére és fenntartására. Üzleti partnerként és munkáltatóként egyaránt elkötelezettek vagyunk az etikus és minőségi szolgáltatásra, munkavégzésre és foglalkoztatásra. Bővülő csapatunkba keressük budaörsi márkakereskedésünkbe az alábbi munkatársat:

Termékszakértő

Milyen feladatok várnak Rád?

•  Bemutatni az ügyfeleknek a különböző Mercedes-Benz modellek műszaki tulajdonságait, felszereltségét, felkelteni a érdeklődésüket ezek iránt és megismertetni őket az újdonságokkal
•  Ismerni és használni a mai digitális eszközöket a munkádban
•  Ügyfél-, és igényfelmérést készíteni az értékesítési folyamat megkezdéséig
•  Tesztvezetéseket végezni, eközben az egyes modellek sajátosságaira rámutatva lelkesíteni az ügyfeleket a márka és termék iránt
•  Részletes és alapos szaktudásoddal támogatni az értékesítési tanácsadó munkáját
•  Intenzív önképzéssel folyamatosan bővíteni a szakmai ismereteidet, felszereltségekre és a műszaki újításokra vonatkozóan
•  Maximális ismeretanyaggal rendelkezni a márka összes magas szintű szolgáltatásáról
•  Tanácsot adni a márka teljes termék és szolgáltatás portfóliójáról
•  Segítséget nyújtani a gépkocsi szakszerű átadásában

Mit várunk el Tőled?

•  Minimum középfokú végzettséget
•  Ügyfelek részére nyújtott tanácsadási, konzultációs tapasztalatot prémium kategóriás termékek, szolgáltatások értékesítésében
•  Ügyfélközpontú a hozzáállást
•  Rendkívül jó kapcsolatteremtő képességet
•  Kiváló kommunikációs készséget
•  A Mercedes- Benz márka felé való elkötelezettséget
•  Kitűnő csapatjátékot az értékesítőkkel való együttműködésben
•  Empatikus hozzáállást az ügyféligények és elvárások felderítésében
•  Tárgyalóképes idegen nyelvismeretet (angol és/vagy német nyelv)
•  Fogékonyságot az új technológiákra, trendekre, innovációkra
•  B kategóriás jogosítványt

Előnyben részesítünk:

•  Ha felsőfokú műszaki végzettséged van
•  Ha budaörsi vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Miért éri meg mindez Neked?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív környezetben
•  Versenyképes jövedelemmel és béren kívüli juttatással ismerjük el a jó munkavégzést
•  Egy stabil, összetartó csapatot kínálunk

Munkavégzés helye: Budaörs Ady Endre u. 40.

Munkaidő:
Teljes
2024-03-25

Ha valami újra, jobbra vágysz, vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, a teljes ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk!