„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!"
Hovány Márton

A Hovány cégcsoport, Magyarország autókereskedelmének egyik meghatározó szereplője. Cégünk üzleti sikerének az alapja, hogy folyamatosan törekszünk ügyfeleink és munkatársaink elégedettségének elérésére és fenntartására. Üzleti partnerként és munkáltatóként egyaránt elkötelezettek vagyunk az etikus és minőségi szolgáltatásra, munkavégzésre és foglalkoztatásra. Bővülő csapatunkba keressük kecskeméti márkakereskedésünkbe az alábbi munkatársat:

HR Vezető

Milyen feladatok várnak Rád?

•  A szervezet fejlesztésében való részvétel HR szempontból
•  A HR folyamatok megszervezése, éves tervek elkészítése, HR stratégia kialakítása
•  A jövedelem és teljesítményértékelési rendszer kialakításában való részvétel
•  HR adatbázisok működtetése, fejlesztése, kimutatások készítése
•  Vezetők támogatása HR vonatkozású kérdésekben
•  Aktív részvétel a munkaerő kiválasztásban
•  Kapcsolattartás a különböző telephelyeken lévő vezetőkkel és kollégákkal

Mit várunk el Tőled?

•  Felsőfokú HR végzettséget
•  Teljes körű munkajogi ismereteket
•  5-7 év szakmai tapasztalatot
•  Min. középfokú angol nyelvtudást
•  Kimagasló szóbeli és írásbeli kifejező képességet
•  Magas szintű precizitást és határozottságot
•  Jó rendszerlátó képességet, gyors és hatékony munkavégzést
•  Magas fokú etikai magatartást
•  Pozitív szemléletet

Előnyben részesítünk:

•  Ha német, vagy angol felsőfokú nyelvtudással rendelkezel
•  Ha Kecskeméten, vagy a környékén laksz

Miért éri meg mindez Neked?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív környezetben
•  Versenyképes jövedelemmel és béren kívüli juttatással ismerjük el a jó munkavégzést
•  Egy stabil, összetartó csapatot kínálunk

Munkavégzés helye: Kecskemét Szent László krt. 79.

Munkaidő:
teljes
2024-04-10

Ha valami újra, jobbra vágysz, vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, a teljes ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk!

Fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzát a következő e-mail címre várjuk: hrmanager@hovany.hu