„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!"
Hovány Márton

A Hovány cégcsoport, Magyarország autókereskedelmének egyik meghatározó szereplője. Cégünk üzleti sikerének az alapja, hogy folyamatosan törekszünk ügyfeleink és munkatársaink elégedettségének elérésére és fenntartására. Üzleti partnerként és munkáltatóként egyaránt elkötelezettek vagyunk az etikus és minőségi szolgáltatásra, munkavégzésre és foglalkoztatásra. Bővülő csapatunkba keressük kecskeméti márkakereskedésünkbe az alábbi munkatársat:

Értékesítési Manager

Milyen feladatok várnak Rád?

•  Értékesítő kollégák napi/heti ellenőrzése, elért eredményeik figyelése és folyamatos motiválása, új értékesítő kollégák betanítása
•  Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő gépjármű kiválasztása és értékesítése
•  Értékesítők folyamatos mentorálása, oktatása értékesítési eljárásokra, termékismeretre
•  Folyamatos ügyfél-elégedettség ellenőrzése, 100%-os ügyfél-elégedettség megtartása, növelése
•  Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
•  Kapcsolattartás a beszállítókkal, az importőrrel
•  Adatszolgáltatás az értékesítési és kereskedelmi vezetőknek
•  Cégcsoport értékesítési szolgáltatásainak népszerűsítése, aktív részvétel az értékesítési stratégia kialakításában, fejlesztésében
•  Piacelemzés, üzleti terv készítése, célkitűzések előkészítése és fejlesztések koordinálása, követése
•  Társosztályokkal való együttműködés

Mit várunk el Tőled?

•  Minimum középfokú végzettséget (gazdasági, kereskedelmi területen)
•  Autóiparban szerzett releváns, legalább 2-5 év manageri/vezetői tapasztalatot
•  Aktív legalább középfokú angol/német nyelvismeretet
•  Nyitottságot a technológiai újdonságok elsajátítására
•  Munkájára igényes, a cégcsoport fejlődésének hatékony segítését
•  Határozott, hiteles fellépést
•  Elhivatottságot a márkák iránt
•  Képességet egy dinamikus csapat összefogására, vezetésére és motiválására
•  Etikus, fegyelmezett személyiséget
•  B kategóriás jogosítványt

Előnyben részesítünk:

•  Ha felsőfokú végezettséged van gazdasági, kereskedelmi területen
•  Ha kecskeméti vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Miért éri meg mindez Neked?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

Munkavégzés helye: Kecskemét Szent László krt. 20.

2024-10-31

Ha valami újra, jobbra vágysz, vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, a teljes ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk!