„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!"
Hovány Márton

A Hovány cégcsoport, Magyarország autókereskedelmének egyik meghatározó szereplője. Cégünk üzleti sikerének az alapja, hogy folyamatosan törekszünk ügyfeleink és munkatársaink elégedettségének elérésére és fenntartására. Üzleti partnerként és munkáltatóként egyaránt elkötelezettek vagyunk az etikus és minőségi szolgáltatásra, munkavégzésre és foglalkoztatásra. Bővülő csapatunkba keressük kecskeméti márkakereskedésünkbe az alábbi munkatársat:

Könyvelő

Milyen feladatok várnak Rád?

•  Teljes körű könyvelési feladatok ellátása (vevő, szállító, bank, pénztár, tárgyi eszköz stb.)
•  Számlázás, kontírozás, számlarögzítés
•  Bevallások készítés
•  Mérleg összeállítása
•  Adatszolgáltatás a vezetőség felé
•  Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Mit várunk el Tőled?

•  1-2 év releváns szakmai tapasztalatot
•  Felhasználói szintű számítógép kezelői ismeretet
•  Magas szintű precizitást
•  Összetett gondolkodásmódot
•  Önálló munkavégzést
•  Jó kapcsolatteremtő készséget

Előnyben részesítünk:

•  Ha kecskeméti vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel
•  Ha van mérlegképes könyvelői végzettséged
•  Ha van felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettséged
•  Ha van angol és/vagy német nyelvismereted

Miért éri meg mindez Neked?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív környezetben
•  Versenyképes jövedelemmel és béren kívüli juttatással ismerjük el a jó munkavégzést
•  Egy stabil, összetartó csapatot kínálunk

Munkavégzés helye: Kecskemét Szent László krt. 81.

2024-04-30

Ha valami újra, jobbra vágysz, vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, a teljes ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk!