„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!"
Hovány Márton

A Hovány cégcsoport, Magyarország autókereskedelmének egyik meghatározó szereplője. Cégünk üzleti sikerének az alapja, hogy folyamatosan törekszünk ügyfeleink és munkatársaink elégedettségének elérésére és fenntartására. Üzleti partnerként és munkáltatóként egyaránt elkötelezettek vagyunk az etikus és minőségi szolgáltatásra, munkavégzésre és foglalkoztatásra. Bővülő csapatunkba keressük budaörsi márkakereskedésünkbe az alábbi munkatársat:

Sztár asszisztens

Milyen feladatok várnak Rád?

•  Ügyfelek fogadása
•  A szalonba betérő ügyfelek vásárlási céljainak megismerése
•  Interaktív kapcsolattartás az ügyféllel
•  Folyamatos kapcsolattartás a szerviz tanácsadókkal, termékszakértővel, értékesítési vezetővel, értékesítőkkel, pénztárossal és az ügyfélkapcsolati munkatárssal
•  Szalonmozgás koordinálása

Mit várunk el Tőled?

•  Középfokú végzettséget
•  Középfokú angol és/vagy német nyelvtudást
•  Minimum 2 év szakmai tapasztalatot
•  Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteket
•  Kiváló kommunikációs készséget
•  Kifogástalan, üzleties megjelenést
•  Önálló, felelősségteljes, precíz és pontos munkavégzést
•  B kategóriás jogosítványt

Előnyben részesítünk:

•  Ha budaörsi vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Miért éri meg mindez Neked?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

Munkavégzés helye: Budaörs Ady Endre u. 40.

2024-05-01

Ha valami újra, jobbra vágysz, vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, a teljes ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk!