„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!"
Hovány Márton

A Hovány cégcsoport, Magyarország autókereskedelmének egyik meghatározó szereplője. Cégünk üzleti sikerének az alapja, hogy folyamatosan törekszünk ügyfeleink és munkatársaink elégedettségének elérésére és fenntartására. Üzleti partnerként és munkáltatóként egyaránt elkötelezettek vagyunk az etikus és minőségi szolgáltatásra, munkavégzésre és foglalkoztatásra. Bővülő csapatunkba keressük kecskeméti márkakereskedésünkbe az alábbi munkatársat:

Alkatrészgazdász

Milyen feladatok várnak Rád?

•  Alkatrész-ellátás zökkenőmentes biztosítása ügyfeleink részére
•  A raktárkészlet lehető legalacsonyabb szinten tartása, optimalizálása
•  Garanciában kicserélt alkatrészek igény szerinti visszaküldése az importőrnek
•  A raktár rendben és tisztán tartása
•  Szerelőknek kiadott cikkek nyilvántartása
•  Beszállítókkal és ügyfelekkel történő kapcsolattartás
•  Alkatrész ár - és árváltozás nyomon követése
•  Raktárfeltöltő rendelés előkészítése
•  Ügyfelek értesítése a megérkezett alkatrészekről
•  Jelentés a raktárvezető felé a hibás/törött/meg nem érkezett alkatrészekről
•  Áruátvétel és ennek rögzítése
•  Leltározás teljes körű lebonyolítása

Mit várunk el Tőled?

•  Műszaki irányú középfokú végzettséget
•  Raktározási területen eltöltött 1-3 év tapasztalatot
•  Pontos és precíz munkavégzést
•  Kiváló rendszerlátó képességet
•  Munkafolyamatok gyors átlátását
•  Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteket
•  Jó szervező- és problémamegoldó készséget
•  Ügyfél-centrikus szemléletmódot
•  Magas stressz-tűrő képességet
•  Terhelhetőséget és megbízhatóságot

Előnyben részesítünk:

•  Ha autószerelésben, vagy munkafelvevői területen szereztél már tapasztalatot
•  Ha kecskeméti vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Miért éri meg mindez Neked?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív környezetben
•  Versenyképes jövedelemmel és béren kívüli juttatással ismerjük el a jó munkavégzést
•  Egy stabil, összetartó csapatot kínálunk

Munkavégzés helye: Kecskemét Szent László krt. 79.

2024-05-12

Ha valami újra, jobbra vágysz, vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, a teljes ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk!