„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!"
Hovány Márton

A Hovány cégcsoport, Magyarország autókereskedelmének egyik meghatározó szereplője. Cégünk üzleti sikerének az alapja, hogy folyamatosan törekszünk ügyfeleink és munkatársaink elégedettségének elérésére és fenntartására. Üzleti partnerként és munkáltatóként egyaránt elkötelezettek vagyunk az etikus és minőségi szolgáltatásra, munkavégzésre és foglalkoztatásra. Bővülő csapatunkba keressük kecskeméti márkakereskedésünkbe az alábbi munkatársat:

Kereskedelmi koordinátor

Milyen feladatok várnak Rád?

•  Készletfinanszírozási feladatok ellátása
•  Autók rendelése, nyomon követése
•  Kapcsolattartás az értékesítőkkel és az importőrrel
•  Autószállítások ügyintézése
•  Új és használtautók, tárgyi eszközök, valamint vevőszerződések nyilvántartása
•  Forgalomba helyezési tervszám követése
•  Üzleti folyamatok pénzügyi teljesítményének elemzése (növekedés-, költségcsökkentés és termelékenység)
•  Elemzések, terv/tény összehasonlítások és döntés-előkészítő anyagok készítése
•  Rendszeres és ad-hoc jellegű elemzések készítése a menedzsment részére

Mit várunk el Tőled?

•      Minimum középfokú gazdasági vagy kereskedelmi végzettséget
•      Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
•      B kategóriás jogosítványt
•      Kiváló szóbeli és írásbeli kifejezőkészséget
•      Jó szervező- és problémamegoldó készséget
•      Sikerorientált ügyfélközpontú látásmódot
•      Igényes munkavégzés, pontosságot és magas fokú precizitást

Előnyben részesítünk:

•  Ha több éves releváns szakmai tapasztalatod van
•  Ha kecskeméti vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Miért éri meg mindez Neked?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

Munkavégzés helye: Kecskemét Szent László krt. 79.

Munkaidő:
Teljes
2024-05-19

Ha valami újra, jobbra vágysz, vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, a teljes ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk!