„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!"
Hovány Márton

A Hovány cégcsoport, Magyarország autókereskedelmének egyik meghatározó szereplője. Cégünk üzleti sikerének az alapja, hogy folyamatosan törekszünk ügyfeleink és munkatársaink elégedettségének elérésére és fenntartására. Üzleti partnerként és munkáltatóként egyaránt elkötelezettek vagyunk az etikus és minőségi szolgáltatásra, munkavégzésre és foglalkoztatásra. Bővülő csapatunkba keressük budaörsi márkakereskedésünkbe az alábbi munkatársat:

Autóápoló

Milyen feladatok várnak Rád?

•  Szerviz által megjavított autók, új, használt, bizományos, demó autók takarítása, átadásra való felkészítése,
•  Szalonos autók tisztán tartása: portalanítása, áttörlése, porszívózása és ablaktisztítása, gumiápolása
•  Szalon előtti placcok mosása (használt autók, demóautók, bemutató autók),
•  Szervizes autók takarítása, átadásos autók felkészítése átadásra
•  Az autók felkészítése kiállításokra,
•  Gépek, berendezések felelősségteljes használata,
•  Autóápoló műhely tisztán és rendben tartása,
•  Esetlegesen udvar karbantartása, ápolása, rendezése

Mit várunk el Tőled?

•  Nagyfokú szorgalmat és kitartást
•  Minimum középfokú végzettséget
•  B kategóriás jogosítványt, vezetési tapasztalatot
•  Könnyű fizikai munka vállalását

Előnyben részesítünk:

•  Ha van tapasztalatod autóápolói területen
•  Ha budaörsi vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Miért éri meg mindez Neked?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

Munkavégzés helye: Budaörs Ady Endre u. 40.

Munkaidő:
Teljes
2024-04-01

Ha valami újra, jobbra vágysz, vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, a teljes ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk!