„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!"
Hovány Márton

A Hovány cégcsoport, Magyarország autókereskedelmének egyik meghatározó szereplője. Cégünk üzleti sikerének az alapja, hogy folyamatosan törekszünk ügyfeleink és munkatársaink elégedettségének elérésére és fenntartására. Üzleti partnerként és munkáltatóként egyaránt elkötelezettek vagyunk az etikus és minőségi szolgáltatásra, munkavégzésre és foglalkoztatásra. Bővülő csapatunkba keressük budaörsi márkakereskedésünkbe az alábbi munkatársat:

Marketing koordinátor

Milyen feladatok várnak Rád?

•  A marketing csapat munkájának támogatása
•  A feladatkörhöz tartozó autómárkák teljes körű márkamenedzsmentje, ismerete
•  Rendezvények, kiállítások, kitelepülések, bemutatók és egyéb rendezvények szervezésében és lebonyolításában való aktív részvétel
•  Kapcsolattartás és egyeztetés az importőrök marketing szervezeteivel
•  Arculati elemek fejlesztése, tervezése, grafika felügyelete
•  Kreatív anyagok, szövegek/ hirdetések írása, reklámanyagok, kiadványok összeállítása és kezelése, weboldalak tartalmi tervezése, szerkesztése
•  Online marketing tevékenységek koordinálása, kreatív tartalmak gyártása, trendek követése
•  Piac-, és konkurenciaelemzések, riportok készítése, valamint marketing prezentációk készítése
•  Marketing számlázással kapcsolatos összes feladat ellátása és az ehhez tartozó naprakész és pontos adminisztráció
•  Másodlagos kapcsolattartás az importőr marketing szervezetével
•  Társosztályok marketing támogatása
•  Egyéb adminisztratív feladatok ellátás

Mit várunk el Tőled?

•  Felsőfokú szakirányú végzettséget marketing/kommunikáció területen
•  Minimum 3 év marketing területen szerzett tapasztalatot
•  B kategóriás jogosítványt
•  Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretet
•  Sikerorientált ügyfélközpontú látásmódot
•  Jó szóbeli és írásbeli kifejezőkészséget
•  Jó szervező- és problémamegoldó készséget
•  Kreativitást és stílusérzéket
•  Középfokú angol nyelvismeretet szóban és írásban
•  Power Point prezentációk készítésében való nagy jártasságot
•  Igényes munkavégzést, pontosságot és magas fokú precizitást
•  Magabiztos fellépést, jó érdekérvényesítő képességet

Előnyben részesítünk:

•  Ha rendelkezel marketing területen autókereskedelmi jártassággal
•  Ha önállóan menedzseltél már autómárkákat
•  Felsőfokú angol, német nyelvtudás
•  Ha budaörsi vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Miért éri meg mindez Neked?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

Munkavégzés helye: Budaörs

Munkaidő:
Teljes
2024-05-26

Ha valami újra, jobbra vágysz, vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, a teljes ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk!