„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!"
Hovány Márton

A Hovány cégcsoport, Magyarország autókereskedelmének egyik meghatározó szereplője. Cégünk üzleti sikerének az alapja, hogy folyamatosan törekszünk ügyfeleink és munkatársaink elégedettségének elérésére és fenntartására. Üzleti partnerként és munkáltatóként egyaránt elkötelezettek vagyunk az etikus és minőségi szolgáltatásra, munkavégzésre és foglalkoztatásra. Bővülő csapatunkba keressük budaörsi márkakereskedésünkbe az alábbi munkatársat:

Gépjármű-értékesítési tanácsadó

Milyen feladatok várnak Rád?

•  Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő gépjármű kiválasztása és értékesítése (új autó értékesítése)
•  Ügyféltárgyalások lebonyolítása
•  Ügyfél-elégedettség mérése
•  Használt gépjárművek beszámítása
•  Gépjármű átadási dokumentációk kezelése

Mit várunk el Tőled?

•  Minimum középfokú végzettséged van (érettségi)
•  Kimagasló kommunikációs képességed szóban és írásban
•  Középfokú nyelvtudásod van angol és/vagy német nyelvből
•  Nyitott vagy a technológiai újdonságok elsajátítására
•  Műszaki beállítottságú vagy
•  Határozott, hiteles a fellépésed
•  B kategóriás jogosítvánnyal, vezetési tapasztalattal rendelkezel
•  Ügyfél-centrikus magatartás jellemez

Előnyben részesítünk:

•  Gépjármű értékesítésben szerzett releváns szakmai tapasztalat
•  Felsőfokú végzettség
•  Budaörsi, vagy környékbeli lakhely

Miért éri meg mindez Neked?

•  hosszú távú munkalehetőség
•  szakmai fejlődési lehetőség
•  Prémium termékek és munkakörnyezet
•  Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budaörs Ady Endre u. 40.

Munkaidő:
Teljes
2024-04-18

Ha valami újra, jobbra vágysz, vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, a teljes ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk!