„Ha érdemes valamit csinálni, akkor azt érdemes kiválóan csinálni!"
Hovány Márton

A Hovány cégcsoport, Magyarország autókereskedelmének egyik meghatározó szereplője. Cégünk üzleti sikerének az alapja, hogy folyamatosan törekszünk ügyfeleink és munkatársaink elégedettségének elérésére és fenntartására. Üzleti partnerként és munkáltatóként egyaránt elkötelezettek vagyunk az etikus és minőségi szolgáltatásra, munkavégzésre és foglalkoztatásra. Bővülő csapatunkba keressük budaörsi márkakereskedésünkbe az alábbi munkatársat:

Grafikus

Milyen feladatok várnak Rád?

•  Plakátok, meghívók, reklámlapok, hirdetések, illusztrációk, logók tervezése, szerkesztése, nyomdai előkészítése
•  Internetes, multimédiás és nyomtatott megjelenés tervezése
•  Marketing prezentációk készítése
•  Marketing osztály munkájának segítése, szoros együttműködés társosztályokkal
•  Kivitelezőkkel való kapcsolattartás
•  Arculati elemek felügyelete, kreatív gondolkodás
•  Trendek követése

Mit várunk el Tőled?

•  Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat
•  Magasfokú kreatívitás
•  Adobe Illustrator, Adobe Indesign, Adobe Photoshop, Microsoft Office naprakész ismerete
•  DTP ismeretek
•  Proaktív, önálló és precíz munkavégzés
•  Kitűnő helyesírás
•  Magabiztos fellépés, jó érdekérvényesítő képesség
•  Kimagasló kommunikációs készség szóban és írásban

Előnyben részesítünk:

•  Ha AI, UX- design ismeretekkel rendelkezel
•  Ha reklámgrafikai ismeretekkel rendelkezel
•  Referenciamunka felmutatása
•  Ha budaörsi vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Miért éri meg mindez Neked?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

Munkavégzés helye: Budaörs Ady Endre utca 40.

Munkaidő:
Teljes
2024-11-16

Ha valami újra, jobbra vágysz, vagy eljött a váltás ideje és szeretnél egy vidám, lendületes, a teljes ügyfél-elégedettség mellett 100%-ban elkötelezett csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk!