Jelenleg a következő állásajánlatra pályázol:

Autóbusz/Kamion szerelő

Munkavégzés helye: Kecskemét

Részletek »

Feladatok:

•  Mercedes-Benz típusú autóbuszok mechanikus és elektromos javítása, diagnosztizálása
•  A megrendelt munkák megfelelő minőségben történő elvégzése
•  A munkalapok naprakész, pontos, precíz vezetése
•  A javítások szakszerű elvégzése, a gyártó által elvárt, javítási kézikönyvben előírt utasítások szerint
•  Műhelyrend, illetve műhely tisztaságának fenntartása

Elvárások:

•  Műszaki irányú középfokú szakképesítést, érettségit
•  Gépjármű szakipari végzettséget ( gépjármű szerelő)
•  1-3 év autóbusz szerelés területén eltöltött tapasztalatot
•  Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretet
•  D kategóriás jogosítványt
•  Pontos és precíz munkavégzést
•  Kiváló rendszerlátó képességet
•  Jó szervező- és problémamegoldó készséget
•  Terhelhetőséget, megbízhatóságot
•  Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyök:

•  Ha kecskeméti, vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Mit kínálunk?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív környezetben
•  Versenyképes jövedelemmel és béren kívüli juttatással ismerjük el a jó munkavégzést
•  Egy stabil, összetartó csapatot kínálunk

Munkaidő:
teljes
2024-11-24