Jelenleg a következő állásajánlatra pályázol:

HR Specialista

Munkavégzés helye: Budaörs

Részletek »

Feladatok:

•      Toborzásban (előszűrésben) való aktív részvétel
•      Önéletrajzok szűrése, időpont egyeztetés
•      Telefonos és személyes interjúztatás
•      Munkatársi időszakos interjúztatás
•      Álláshirdetések feladása, szerkesztése
•      Új belépők munkába állásának előkészítése
•      Egyéb, a kiválasztáshoz kapcsolódó HR projektekben való részvétel, társosztályokkal szoros együttműködés
•      Teljes körű toborzással kapcsolatos adminisztráció
•      Proaktív támogatás nyújtása a mindennapi teendőkben
•      HR osztályon felmerülő teljes körű feladatok elvégzése

Elvárások:

•  Középvállalatnál eltöltött HR területen szerzett 1-3 év tapasztalatot (toborzás – kiválasztás)
•  Középfokú végzettséget
•  B kategóriás jogosítványt és vezetési tapasztalatot
•  Jó szervezőkészséget
•  Kiváló kommunikációt
•  Nyitott, talpraesett, pro-aktív személyiséget

Előnyök:

•  Ha szakirányú végzettséggel rendelkezel
•  Ha budaörsi vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel
•  Ha 3+ éves toborzói tapasztalattal rendelkezel
•  Angol és/vagy német aktív nyelvtudás szóban és írásban

Mit kínálunk?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

2024-11-18