Jelenleg a következő állásajánlatra pályázol:

Call Center Ügyintéző

Munkavégzés helye: Békéscsaba

Részletek »

Feladatok:

•  Levelezés lebonyolítása, e-mailek kezelése
•  Kiváló kapcsolattartás az ügyfelekkel, az értékesítőkkel és munkafelvevő kollégákkal, munkájuk mindennapi támogatása
•  Ügyfél elbűvölés
•  Egyéb adminisztrációs és ügyintézési feladatok ellátása

Elvárások:

•  Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
•  MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
•  Minimum 2 év releváns ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
•  Proaktív munkavégzés
•  Aktív középfokú angol és/vagy német nyelvtudás írásban és szóban
•  Legalább középfokú végzettség
•  Magabiztos, segítőkész és problémamegoldó személyiség
•  Határozott és üzleties megjelenés
•  Ügyfélközpontúság
•  Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
•  Önálló, felelősségteljes, precíz és pontos munkavégzés
•  B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

•  Ha békéscsabai vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel
•  Ha gépjárműpiaci ismereted van

Mit kínálunk?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

Munkaidő:
teljes
2024-10-10