Jelenleg a következő állásajánlatra pályázol:

Koordinációs asszisztens

Munkavégzés helye: Budaörs

Részletek »

Feladatok:

•  Értékesítők és koordinátorok munkájának támogatása
•  Logisztikai ügyintézés (készletnyilvántartás, szállításmegrendelés)
•  Gépjármű átadási elszámoló lapok ellenőrzése
•  Szerződések előkészítése, ellenőrzése, iktatása
•  Különféle dokumentumok ellenőrzése, iktatása, rendszerezése
•  Számlák rögzítése
•  Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

•  Minimum középfokú végzettséget (pénzügy, számvitel)
•  Kimagasló kommunikációs készséget szóban és írásban
•  Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteket
•  Magas szintű precizitás és határozott, hiteles fellépést
•  Jó rendszerlátó képességet
•  Gyors és hatékony munkavégzést
•  Magas monotonitástűrő képességet
•  Önállóan és csapatban is kiváló teljesítést

Előnyök:

•  Ha autóiparban szerzett releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
•  Márkaismeret
•  Ha van B kategóriás jogosítványod
•  Ha budaörsi, vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Mit kínálunk?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

2024-11-19