Jelenleg a következő állásajánlatra pályázol:

Gépjármű-értékesítési tanácsadó

Munkavégzés helye: Szentendre

Részletek »

Feladatok:

•  Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő teher- és kishaszon gépjármű kiválasztása és értékesítése (új autó értékesítése)
•  Ügyféltárgyalások lebonyolítása
•  Ügyfél-elégedettség mérése, növelése
•  Használt gépjárművek beszámítása
•  Gépjármű - átadási dokumentációk kezelése

Elvárások:

•  Minimum középfokú végzettséget
•  Kimagasló kommunikációs készséget szóban és írásban
•  Műszaki beállítottságot, nyitottságot a technológiai újdonságok elsajátítása felé
•  Középfokú angol vagy német nyelvtudás
•  Határozott és hiteles fellépést
•  B kategóriás jogosítványt és vezetési tapasztalatot
•  100 % - ban ügyfél-centrikus magatartást
•  Értékesítésben szerzett legalább 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat

Előnyök:

•  Ha felsőfokú végzettséged van
•  Ha szentendrei vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Mit kínálunk?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

Munkaidő:
teljes
2024-11-22