Jelenleg a következő állásajánlatra pályázol:

Udvaros

Munkavégzés helye: Szentendre

Részletek »

Feladatok:

•  Autók előkészítése, mozgatása vizsgáztatásra, okmányok felelősségteljes kezelése
•  Autók előkészítése és kijuttatása kiállításokra, rendezvényekre
•  A szalonban lévő új és használt demo autók külső/belső tisztítása és előkészítése átadásra, valamint helyettesítés esetén szervizes és karosszériás autók külső és belső tisztítása
•  Üzemanyag biztosítása az új autókhoz
•  Beérkezett új/használt gépjárművek átvétele, esetleges sérülések feltárása, biztonságos mozgatása
•  A telephely, szelektív konténerek rendben és tisztán tartása, rend fenntartása
•  Egyéb kertészeti tevékenységek elvégzése telephelyen belül
•  Munkavégzéshez szükséges gépek és berendezések felelősségteljes használata
•  A munkaköréhez tartozó dokumentációk pontos, naprakészen és előírásszerűen történő vezetése

Elvárások:

•  Legalább alapfokú iskolai végzettséget
•  Legalább 2 év releváns munkatapasztalat
•  "B" kategóriás jogosítványt, aktív vezetői tapasztalattal
•  Igényes, színvonalas megjelenést
•  Jó kommunikációs készséget
•  Pontos, proaktív, precíz munkavégzést

Előnyök:

•  Ha szentendrei, vagy környékbeli lakóhellyel rendelkezel

Mit kínálunk?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

2024-11-14