Jelenleg a következő állásajánlatra pályázol:

HR asszisztens

Munkavégzés helye: Kecskemét

Részletek »

Feladatok:

•  Előszűrésben való aktív részvétel
•  Jelentkezőkkel való kapcsolattartás, időpont egyeztetés
•  Dolgozói ellátások kezelése, nyomon követése
•  Álláshirdetések feladása, megszerkesztése
•  Új belépők munkába állásának előkészítése
•  Egyéb, a kiválasztáshoz kapcsolódó HR projektekben való részvétel
•  Teljes körű toborzással kapcsolatos adminisztráció
•  Proaktív támogatás nyújtása a mindennapi teendőkben
•  HR osztályon felmerülő általános feladatok elvégzése

Elvárások:

•  Középvállalatnál eltöltött HR területen szerzett 1-3 év tapasztalat
•  Középfokú végzettség
•  B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
•  Jó szervező készség
•  Kiváló kommunikáció
•  Nyitott, talpraesett, pro-aktív személyiség
•  Rugalmasság
•  Változatosságot kedvelő jellem

Előnyök:

•  Ha HR tanulmányokkal rendelkezel
•  Ha Kecskeméten, vagy a környékén laksz

Mit kínálunk?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív környezetben
•  Versenyképes jövedelemmel és béren kívüli juttatással ismerjük el a jó munkavégzést
•  Egy stabil, összetartó csapatot kínálunk

2024-05-05