Jelenleg a következő állásajánlatra pályázol:

Karosszéria munkafelvevő

Munkavégzés helye: Kecskemét

Részletek »

Feladatok:

•  Ügyfelekkel történő kapcsolattartás (telefonon, személyesen)
•  Karosszéria javítási munkák előjegyzése, szervezése, kiosztása, ellenőrzése
•  Kárigények teljes körű ügyintézése, kárfelvétel, kárszámítás
•  Kapcsolattartás a biztosítókkal
•  Árajánlat készítése
•  Karosszéria és fényezőműhely kollégáival való szoros együttműködés
•  A tevékenységhez tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

•  Műszaki irányú középfokú szakképesítést
•  Karosszéria munkafelvevői területen szerzett 1-2 év tapasztalatot
•  A kárügyintézéshez szükséges számítógépes rendszerek (Audatex) magas szintű ismeretét
•  Pontos, precíz munkavégzést
•  Kiváló rendszerlátó képességet, a munkafolyamatok gyors átlátását
•  Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteket
•  Jó szervező- és problémamegoldó készséget
•  Ügyfél - centrikus szemléletmódot
•  Jó kommunikációs készséget
•  Terhelhetőséget, megbízhatóságot

Előnyök:

•  Ha kecskeméti, vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel
•  Ha műszaki beállítottságú vagy

Mit kínálunk?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív környezetben
•  Versenyképes jövedelemmel és béren kívüli juttatással ismerjük el a jó munkavégzést
•  Egy stabil, összetartó csapatot kínálunk

2024-05-10