Jelenleg a következő állásajánlatra pályázol:

Értékesítési Manager

Munkavégzés helye: Kecskemét

Részletek »

Feladatok:

•  Értékesítő kollégák napi/heti ellenőrzése, elért eredményeik figyelése és folyamatos motiválása, új értékesítő kollégák betanítása
•  Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő gépjármű kiválasztása és értékesítése
•  Értékesítők folyamatos mentorálása, oktatása értékesítési eljárásokra, termékismeretre
•  Folyamatos ügyfél-elégedettség ellenőrzése, 100%-os ügyfél-elégedettség megtartása, növelése
•  Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
•  Kapcsolattartás a beszállítókkal, az importőrrel
•  Adatszolgáltatás az értékesítési és kereskedelmi vezetőknek
•  Cégcsoport értékesítési szolgáltatásainak népszerűsítése, aktív részvétel az értékesítési stratégia kialakításában, fejlesztésében
•  Piacelemzés, üzleti terv készítése, célkitűzések előkészítése és fejlesztések koordinálása, követése
•  Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások:

•  Minimum középfokú végzettséget (gazdasági, kereskedelmi területen)
•  Autóiparban szerzett releváns, legalább 2-5 év manageri/vezetői tapasztalatot
•  Aktív legalább középfokú angol/német nyelvismeretet
•  Nyitottságot a technológiai újdonságok elsajátítására
•  Munkájára igényes, a cégcsoport fejlődésének hatékony segítését
•  Határozott, hiteles fellépést
•  Elhivatottságot a márkák iránt
•  Képességet egy dinamikus csapat összefogására, vezetésére és motiválására
•  Etikus, fegyelmezett személyiséget
•  B kategóriás jogosítványt

Előnyök:

•  Ha felsőfokú végezettséged van gazdasági, kereskedelmi területen
•  Ha kecskeméti vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Mit kínálunk?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

Munkaidő:
teljes
2024-10-31