Jelenleg a következő állásajánlatra pályázol:

Értékesítési asszisztens

Munkavégzés helye: Kecskemét

Részletek »

Feladatok:

•  Értékesítéssel kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése
•  Vevőkkel kapcsolatos nyitott kérdések és problémák megoldásának elősegítése
•  Gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés
•  Vevői látogatásokkal kapcsolatos előkészületek támogatása
•  Statisztikák vezetése
•  Gépjármű értékesítő kollégák munkájának segítése
•  Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

•  Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
•  Proaktív munkavégzés
•  Aktív középfokú angol és/vagy német nyelvtudás írásban és szóban
•  Legalább középfokú végzettség
•  Magabiztos, segítőkész és problémamegoldó személyiség
•  Határozott és üzleties megjelenés
•  Ügyfélközpontúság
•  Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
•  Önálló, felelősségteljes, precíz és pontos munkavégzés
•  B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

•  Ha autókereskedelemben szerzett, releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel
•  Ha felsőfokú angol, német nyelvtudással rendelkezel
•  Ha kecskeméti vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Mit kínálunk?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

Munkaidő:
Teljes
2024-09-22