Jelenleg a következő állásajánlatra pályázol:

Car checker

Munkavégzés helye: Budaörs

Részletek »

Feladatok:

•  Gépjármű átvétele az ügyféltől
•  Gépjármű átvizsgálása, esetleges sérülések feltárása
•  Információ átadása a munkafelvétel felé a gépjárművel kapcsolatban
•  Elkészült gépjármű átadása az ügyfélnek

Elvárások:

•  Bármilyen középfokú végzettséget (szakmunkásképző, szakközépiskola)
•  B kategóriás jogosítványt, aktív vezetési tapasztalattal (elengedhetetlen)
•  Igényes, színvonalas megjelenést
•  Jó kommunikációs készséget
•  Pontos, precíz munkavégzést
•  Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteket
•  Terhelhetőséget, megbízhatóságot

Előnyök:

•  Ha az autóiparban szereztél tapasztalatot
•  Ha budaörsi, vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Mit kínálunk?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív környezetben
•  Versenyképes jövedelemmel és béren kívüli juttatással ismerjük el a jó munkavégzést
•  Egy stabil, összetartó csapatot kínálunk

2024-11-16