Jelenleg a következő állásajánlatra pályázol:

Sztár asszisztens

Munkavégzés helye: Budaörs

Részletek »

Feladatok:

•  Ügyfelek fogadása
•  A szalonba betérő ügyfelek vásárlási céljainak megismerése
•  Interaktív kapcsolattartás az ügyféllel
•  Folyamatos kapcsolattartás a szerviz tanácsadókkal, termékszakértővel, értékesítési vezetővel, értékesítőkkel, pénztárossal és az ügyfélkapcsolati munkatárssal
•  Szalonmozgás koordinálása

Elvárások:

•  Középfokú végzettséget
•  Középfokú angol és/vagy német nyelvtudást
•  Minimum 2 év szakmai tapasztalatot
•  Felhasználói szintű számítástechnikai ismereteket
•  Kiváló kommunikációs készséget
•  Kifogástalan, üzleties megjelenést
•  Önálló, felelősségteljes, precíz és pontos munkavégzést
•  B kategóriás jogosítványt

Előnyök:

•  Ha budaörsi vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Mit kínálunk?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

Munkaidő:
teljes
2024-04-01