Jelenleg a következő állásajánlatra pályázol:

TRAPO értékesítő

Munkavégzés helye: Kecskemét

Részletek »

Feladatok:

•  Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő gépjármű kiválasztása és értékesítése (új autó értékesítése)
•  Ügyfél tárgyalások lebonyolítása
•  Ügyfél-elégedettség mérése
•  Használt gépjárművek beszámítása
•  Gépjármű - átadási dokumentációk kezelése

Elvárások:

•  Minimum középfokú végzettség
•  Kimagasló kommunikációs készség szóban és írásban
•  Nyitottság a technológiai újítások elsajátítására
•  Műszaki beállítottság
•  Határozott és hiteles fellépés
•  Társalgási szintű angol nyelvtudás
•  B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
•  100 % - ban ügyfél-centrikus magatartás
•  Rugalmasság, önállóság, talpraesettség
•  Értékesítési területen szerzett tapasztalat

Előnyök:

•  Ha gépjármű-értékesítésben szerzett releváns 1-2 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel
•  Ha felsőfokú végzettséggel rendelkezel
•  Ha kecskeméti, vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Mit kínálunk?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív környezetben
•  Versenyképes jövedelemmel és béren kívüli juttatással ismerjük el a jó munkavégzést
•  Egy stabil, összetartó csapatot kínálunk

2024-05-26