Jelenleg a következő állásajánlatra pályázol:

Értékesítési vezető/Kecskemét

Munkavégzés helye: Kecskemét

Részletek »

Feladatok:

  • Értékesítés és az értékesítő munkatársak munkájának irányítása
  • Értékesítők napi/heti ellenőrzése, elért eredményeik figyelése és folyamatos motiválása
  • Értékesítők folyamatos mentorálása, oktatása értékesítési eljárásokra, termékismeretre
  • Folyamatos ügyfél-elégedettség ellenőrzése, 100%-os ügyfél-elégedettség elérése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, a beszállítókkal, az importőrrel
  • Adatszolgáltatás a márkaigazgatónak
  • Tervek, célkitűzések előkészítése, folyamatának végig vezetése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettséggel (gazdasági, kereskedelmi) rendelkezel
  • Azonos vagy hasonló munkakörben szereztél legalább 2 éves vezetői tapasztalatot
  • Műszaki beállítottságú vagy
  • Nyitott vagy a technológiai újdonságok elsajátítására
  • Munkádat igényesség, a cégcsoport fejlődésének hatékony segítése jellemzi
  • Határozott, hiteles a fellépésed, képes vagy egy dinamikus csapat összefogására, vezetésére és motiválására
  • Etikus, higgadt, fegyelmezett személyiség vagy
  • Asszertív érdekérvényesítő képesség jellemez

Előnyök:

  • Kecskeméti, vagy környékbeli lakhely
  • Aktív angol és/vagy német idegen nyelv ismerete
  • Multinacionális cégnél szerzett munkatapasztalat
  • Autóértékesítésben szerzett tapasztalat

Mit kínálunk?

  • Remek csapat
  • Stabil, perspektivikus munkahely
  • Versenyképes jövedelem

Munkaidő:
teljes
2020-01-10