Jelenleg a következő állásajánlatra pályázol:

Autóápoló

Munkavégzés helye: Budaörs

Részletek »

Feladatok:

•  Szerviz által megjavított autók, új, használt, bizományos, demó autók takarítása, átadásra való felkészítése,
•  Szalonos autók tisztán tartása: portalanítása, áttörlése, porszívózása és ablaktisztítása, gumiápolása
•  Szalon előtti placcok mosása (használt autók, demóautók, bemutató autók),
•  Szervizes autók takarítása, átadásos autók felkészítése átadásra
•  Az autók felkészítése kiállításokra,
•  Gépek, berendezések felelősségteljes használata,
•  Autóápoló műhely tisztán és rendben tartása,
•  Esetlegesen udvar karbantartása, ápolása, rendezése

Elvárások:

•  Nagyfokú szorgalmat és kitartást
•  Minimum középfokú végzettséget
•  B kategóriás jogosítványt, vezetési tapasztalatot
•  Könnyű fizikai munka vállalását

Előnyök:

•  Ha van tapasztalatod autóápolói területen
•  Ha budaörsi vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Mit kínálunk?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

Munkaidő:
Teljes
2024-05-01