Jelenleg a következő állásajánlatra pályázol:

Marketing Vezető

Munkavégzés helye: Budaörs

Részletek »

Feladatok:

•  Hovány Cégcsoport által képviselt márkák teljes marketing – és kommunikációs tevékenységének irányítása, felügyelete
•  Együttműködés a cégtulajdonossal, vezetőkkel, partnerekkel, importőrökkel és alvállalkozókkal
•  Marketing osztály irányítása, fejlesztése, motiválása
•  Aktív részvétel a Hovány Csoport kommunikációs stratégia kialakításában
•  Hatékony marketing eszközök bevezetése és működtetése, trendek követése
•  Éves marketing és kommunikációs terv előkészítése, felügyelete, riportok készítése
•  Marketing-kommunikációs tevékenységek irányítása: termékek, célcsoportok, csatornák, trendek szerint
•  Megfelelő piac ismeret
•  Folyamatos Social Media jelenlét biztosítása, tartalom gyártás koordinálása
•  Rendezvények, kiállítások, kitelepülések, bemutatók szervezésének és lebonyolításának irányítása, felügyelete
•  Hovány csoport marketing budget felügyelete, számlázás jóváhagyása

Elvárások:

•  Legalább 3 év marketing vezetői tapasztalat hasonló iparágban
•  Felsőfokú végzettség marketing és /vagy kommunikációs területen
•  Felsőfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
•  Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
•  Sikerorientált ügyfélközpontú látásmód
•  Jó szóbeli és írásbeli kifejezőkészség
•  Jó szervező- és problémamegoldó készség
•  Csapatjáték és erős vezetői attitűd
•  Igényes munkavégzést, pontosságot és magas fokú precizitást
•  Magabiztos fellépést, jó érdekérvényesítő képességet
•  Kreativitást és stílusérzéket
•  B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

•  5+ éves leinformálható marketing vezetői tapasztalat autóiparban
•  Ha önállóan menedzseltél már autómárkákat
•  Kínai nyelv ismerete
•  budaörsi, vagy környékbeli lakhely

Mit kínálunk?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetben Magyarország egyik legmeghatározóbb gépjármű márkakereskedő csoportjánál.

Munkaidő:
Teljes
2024-02-24