Jelenleg a következő állásajánlatra pályázol:

Gépjármű-értékesítői tanácsadó

Munkavégzés helye: Kecskemét

Részletek »

Feladatok:

•  Az ügyfél igényeinek legjobban megfelelő gépjármű kiválasztása és értékesítése (új autó értékesítése)
•  Ügyfél-tárgyalások lebonyolítása
•  Ügyfél-elégedettség mérése
•  Használt gépjárművek beszámítása
•  Gépjármű-átadási dokumentációk kezelése

Elvárások:

•  Minimum középfokú végzettséged van
•  Kimagasló kommunikációs képességed szóban és írásban
•  Nyitott vagy a technológiai újdonságok elsajátítására
•  Műszaki beállítottságú vagy
•  Határozott, hiteles fellépésed van
•  100 % - ban ügyfél-centrikus magatartást
•  B kategóriás jogosítvánnyal, vezetési tapasztalattal rendelkezel
•  Ügyfél-centrikus magatartást tanúsítasz

Előnyök:

•  Ha gépjármű-értékesítésben szereztél 1-2 éves releváns szakmai tapasztalatot
•  Ha társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel
•  Ha felsőfokú végzettséged van
•  Ha kecskeméti vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Mit kínálunk?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív környezetben
•  Versenyképes jövedelemmel és béren kívüli juttatással ismerjük el a jó munkavégzést
•  Egy stabil, összetartó csapatot kínálunk

Munkaidő:
Teljes
2024-04-24