Jelenleg a következő állásajánlatra pályázol:

Karosszéria lakatos

Munkavégzés helye: Kecskemét

Részletek »

Feladatok:

•  Sérült személy- és tehergépjárművek karosszéria javítása, karosszéria elemek beépítése, felületi megmunkálása
•  Beszámított gépjárműveken szükség szerinti karosszéria munkák elvégzése
•  A javításhoz szükséges munkalap és garanciális munkalap dokumentálása
•  A felügyeletedre bízott berendezések és szerszámok karbantartása
•  Műhelyrend fenntartása, műhely tisztántartása

Elvárások:

•  Szakirányú végzettséget
•  Minimum 2-5 éves szakmai tapasztalatot
•  Önálló, felelősségteljes, precíz, és pontos munkavégzést
•  B kategóriás jogosítványt
•  Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretet

Előnyök:

•  Ha kecskeméti vagy környékbeli lakhellyel rendelkezel

Mit kínálunk?

•  Karrier és fejlődési lehetőséget kínálunk innovatív környezetben
•  Versenyképes jövedelemmel és béren kívüli juttatással ismerjük el a jó munkavégzést
•  Egy stabil, összetartó csapatot kínálunk

Munkaidő:
Teljes
2024-05-24